Slide 1

Vítejte na nových stránkách!

Vážení příznivci,

jak jste si jistě všimli, stránky spurs.cz byly nějakou dobu nefunkční. Bohužel jsme přišli o všechna data a byli jsme nuceni začít úplně nanovo. Tímto bychom Vám chtěli moc poděkovat za Vaši trpělivost a finanční pomoc, díky které se nám podařilo vybrat dostatek peněz na rozjezd nových stránek.

Nové stránky budou v lecčems podobné těm starým a ani koncept se nemění – i nadále Vás budeme informovat o dění v klubu. Stejně tak zůstává v provozu i Facebook, který si jen změnil název na CzechSpurs a budeme mít i Instagram – vše se dozvíte.

(Staro)Nově pro Vás máme bleskovky – krátké zprávy o menších novinkách z klubu. Přívětivější budou diskuse pod články a do budoucna bychom měli mít i možnost diskusního fóra.

Jak již bylo zmíněno, přišli jsme o všechna data, tzn. i o uživatelské účty. Kdo chce přidávat komentáře k článkům, musí se znovu registrovat nahoře v hlavičce webu pod záložkou Přihlásit se. I když je web již v podstatě hotový, stále ještě dolaďujeme některé detaily, prosíme tedy o trpělivost.

Děkujeme Vám za přízeň!

CzechSpurs

Share:
Upozornit na nové komentáře
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x