Slide 1

Stade Rennes 2-2 Tottenham Hotspur

Stade Rennes – Tottenham Hotspur 2:2 (1:1)

Ve francouzském Rennes se nakonec domácí s hostujícím Tottenhamem rozešli smírně po výsledku 2:2. Gólový účet zápasu přitom otevřel už v 11. vlastní gól Badea, který se nešťastně připletl do cestě do přihrávky Lucase. Bohužel to bylo z naší strany v 1. poločase tak nějak vše a hral se začala přesouvat pomalu před Golliniho. Poprvé ho překonal ve 23. minut Tait a podruhé, dost i vinou jeho samotného, v 72. minutě Labourde. Tottenham naštěstí zbraně nesložil a díky šťastnému gólu Hojbjerga v 76. minutě alespoň vybojoval v patrně nejsložitějším zápase skupiny remízu. Co je horší je skutečnost, že se patrně zranil Bergwijn s Lucasem (jak je to vážné ukáží testy).

Branky: 23. Tait, 72. Labourde – 11. vl. Bade, 76. Hojbjerg

Střely: 18:10 / Střely na branku: 4:4